Showbiz

Beyonce i këndon një version special të këngëve të saj adhurueses 13-vjeçare që vdiq

Beyonce i këndon një version special të këngëve të saj adhurueses 13-vjeçare që vdiq
Foto: Ilustrim
 

Beyonce po nderon Lyric Chanel, një admiruese e vogël e cila vdiq të premten pas një beteje me kancer në tru për dy vjet.

Udhëtimi i saj është dokumentuar nga vetë familjarët në Instagram që mori afër 600,000 ndjekës dhe vëmendjen e shumë figurave publike, si Beyonce dhe Cardi B.