Showbiz

Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore
CHRIS PIZZELLO/INVISION/AP
 

Sharon Stone po mahnitë me format trupore edhe pse është në moshën 62 vjeçare.

Aktorja e famshme hollivudiane është ikonë e filmit të viteve të 90-ta dhe pavarësisht moshës, ajo ende befason me paraqitjet e saj.