Showbiz

Lady Gaga ndan fotografinë e parë nga sheshi i xhirimeve të filmit “House of Gucci”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Lady Gaga e ka postuar një fotografi nga sheshi i xhirimeve të filmit “House of Gucci”, ku ajo shfaqet përkrah aktorit dhe kolegut të saj në film, Adam Driver.

Ylli i muzikës i shpërblyer me Oscar dhe aktori i nominuar për çmim Akademik, duken komfor në shoqërinë e njëri-tjetrit në fotografinë që i bëri të lumtur fansat e Gagas, të cilët e ndjekin me shumë vëmendje dhe e përkrahin çdo projekt të saj.