Showbiz

Anwar Hadid i organizon Dua Lipës ndejë për ta festuar triumfin në “Grammy”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

I dashuri i Dua Lipës, modeli 25-vjeçar Anwar Hadid, ia organizoi një ndejë me tematikë speciale, për ta festuar triumfin e saj në ceremoninë e së dielës “Grammy”.

Ylli i hitit “Don’t Start Now” e fitoi çmimin “Albumi më i mirë pop” për incizimin e saj shumë të suksesshëm, “Future Nostalgia”, dhe i dashuri i këngëtares e ndihmoi ta festonte këtë sukses duke ia organizuar një ndejë me temë të veçantë, që ishin fluturat të cilat dominuan edhe në fustanin glamuroz të Duas në “Grammy”, të krijuar enkas për të nga shtëpia e njohur e modës “Versace”.