Showbiz

Eilish mezi i pret performancat para fansave

Eilish mezi i pret performancat para fansave
 

Producenti dhe kantautori, Finneas O’Connell, ka thënë se motra e tij, ylli i njohur i muzikës Billie Eilish, mezi pret të performojë përsëri për fansat e saj.

Vëllai O’Connell ka thënë se Eilish ndihet si në shtëpi, kur përpara vetes ka fansat e saj.