Showbiz

Sharon Stone rrëfen eksperiencën tronditëse

 

Sharon Stone ka hapur zemrën së fundmi dhe ka rrëfyer detaje të shumta nga jeta e saj personale. Aktorja e famshme ka treguar se vite më parë i ka shpëtuar vdekjes për një fije pas një goditje në tru.

Në shtator të vitit 2001, 63-vjeçarja pësoi një goditje në tru dhe mjekët i hoqën të gjitha shpresat për jetë. Aktorja pati hemorragji cerebrale që zgjati për 9 ditë me radhë.