Showbiz

Bebe Rexha ka folur për albumin e ri

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Bebe Rexha ka kohë që po i ngacmon fansat me lansimin e një albumi të ri muzikor, por deri më tani, nuk janë bërë të ditura detaje shtesë rreth këtij projekti, përfshirë titullin apo datën e lansimit të tij.

Sidoqoftë, në një intervistë të fundit për radion “ABC News Audio”, këngëtarja me prejardhje shqiptare bëri të ditur se tema e albumit të ardhshëm, është definitivisht reflektim i këngëve që ajo i ka lansuar së fundmi, “Jealous” dhe “Sacrifice”.