Showbiz

Khloe Karadashian flet pasi ju publikua një fotografi që nuk e donte

 

Khloe Kardashian ka treguar hapur trupin e saj duke mos bërë asnjë editim në fotografinë të cilën e ka postuar në mediat sociale.

Në një postim në rrjetin Instagram të mërkurën, ylli 36-vjeçare i “Keeping Up with the Kardashians” ndau foto dhe video të pa edituara derisa shtyu përpara përpjekjen për të mësuar të dashurosh vetën pavarësisht nga komentet apo vëzhgimi i padurueshëm me të cilin mund të përballesh.