Showbiz

Rikthimi “i përgjakshëm” i Selena Gomezit

Rikthimi “i përgjakshëm” i Selena Gomezit
 

Selena Gomez është parë e mbuluar me gjak të rremë në sheshxhirimin e serialit të ardhshëm “Only Murders in the Building”, të premten mbrëma. Derisa po xhironte skenat për serialin e rrjetit televiziv “Hulu”, i cili flet për një grup fansash të krimit të vërtetë, që bashkohen për të zgjidhur një vrasje në bllokun e tyre, aktorja 28-vjeçare është parë duke u arrestuar dhe shoqëruar në një makinë policie.

Duke u dukur dukshëm e shqetësuar dhe e kapur nga paniku, pjesa e përparme e xhupit të saj të fildishtë ishte ngjyrosur me gjak të tharë, përderisa ecte me duart e lidhura prapa shpinës.