Showbiz

Macaulay Culkin është bërë baba për herë të parë

Macaulay Culkin është bërë baba për herë të parë
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur për filmat “Home Alone”, Macaulay Culkin dhe e dashura e tij po ashtu aktore, Brenda Song, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë. Foshnja që është djalë, erdhi në jetë më 5 prill në Los Angeles dhe prindërit e rinj e kanë pagëzuar, Dakota Song Culkin, sipas motrës së ndjerë të aktorit.

Përmes një deklarate të përbashkët për media, çifti i cili u takua para disa vjetësh, e konfirmoi lajmin e lindjes së fëmijës duke thënë se po ndihet tejet të lumtur me anëtarin e ri të familjes së tyre.