Showbiz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez e konfirmojnë ndarjen e tyre

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez e konfirmojnë ndarjen e tyre
Foto: AP
 

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre.

Këngëtarja 51-vjeçare dhe lojtari i bejsbollit 45-vjeçar ishin të fejuar për dy vjet ndërkohë që lidhja e tyre kishte nisur katër vjet më parë.