Showbiz

Momoa fton në film kolegun e “Game of Thrones”

 

Aktori Jason Momoa pritet të bëhet bashkë me kolegun e serisë “Game of Thrones” për pjesën e dytë të filmit “Aquaman 2”. Aktori Pilou Asbaek ka nisur bisedimet që të bëhet pjesë e filmit të ri për mbretin e deteve dhe oqeaneve.

Danezi 39-vjeçar, që luajti rolin e Euron Greyjoy në “Game of Thrones”, është në bisedime me studion filmike “Warner Bros” që të jetë pjesë e vazhdimit të filmit për superheroin. Deri më tani nuk është ofruar asnjë detaj për skenarin e filmit, për edhe për rolin që do të luajë danezi Asbaek.