Showbiz

Emily Ratajkowski ndihet e lumtur që po e ushqen foshnjën e saj me gji

 

Emily Ratajkowski është duke e shijuar mëmësinë që kur ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, muajin e kaluar.

Supermodelja e famshme amerikane ka deklaruar se po e ushqen të voglin e saj, Sylvester “Sly” Apolli me gji dhe se do të vazhdojë ta bëjë këtë deri sa të ketë nevojë.