Showbiz

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i Hollywoodit, Angelina Jolie, ka treguar se ishte e pamundur për të që të punonte si regjisore, pas shkurorëzimit nga Brad Pitti.

Aktorja 45-vjeçare e cila i ka gjashtë fëmijë, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox dhe Vivienne, e adhuron punën prapa kamerave por orari më i shkurtër i punës si aktore, i është përshtatur më shumë me jetën familjare, sidomos prej kur i dha fund martesës në vitin 2016.