Showbiz

Fansat po e presin me padurim albumin e ri të këngëtares Billie Eilish

Fansat po e presin me padurim albumin e ri të këngëtares Billie Eilish
Foto: AP/Associated Press
 

Billie Eilish besohet se e ka paralajmëruar lansimin e muzikës së re.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun e ka ndarë një fotografi me ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqet me stilin e ri të flokëve dhe duke buzëqeshur lehtë.