Showbiz

Reperi i njohur në gjendje kritike pas plagosjes

Reperi i njohur në gjendje kritike pas plagosjes
 

Reperi i njohur, Baby Blue Pretty Ricky, është në gjendje kritike dhe po Lufton për jetën pas një të shtëne me armë.

Artisti 36-vjeçar i “Grind With Me” u qëllua në Miami, sipas një deklarate të lëshuar nga ekipi i tij.