Showbiz

Jennifer Lopez mbështetet te ish-bashkëshorti, shpreson të gjejë një mashkull të cilit mund t’i besojë

Jennifer Lopez mbështetet te ish-bashkëshorti, shpreson të gjejë një mashkull të cilit mund t’i besojë
 

Jennifer Lopez nuk ka mbetur e vetmuar pas ndarjes nga i fejuari i saj, Alex Rodriguez.

Këngëtarja dhe aktorja 51-vjeçare e cila muajve të fundit është duke qëndruar në Republikën Dominikane për xhirimet e filmit më të ri “Shotgun Wedding” me aktorët Josh Duhamel dhe këngëtarin Lenny Kravitz, thuhet se është duke u mbështetur te një ish i saj.