Showbiz

Ronaldo i bën superdhuratë të dashurës

 

Kur vjen momenti i dhuratave, Cristiano Ronaldo nuk kursehet aspak, aq më tepër kur bëhet fjalë për të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

Bizhuteri, fustane, çanta të shtrenjta dhe makina sportive, janë disa nga dhuratat për bukuroshen 27-vjeçare, por e fundit është e një tjetër dimensioni.