Showbiz

Olivia Rodrigo do të performojë për herë të parë në Britani të Madhe

 

Këngëtarja dhe aktorja, Olivia Rodrigo, do ta shënojë debutimin e saj në skenën e muzikës në Britani të Madhe, me performancën e ardhshme në ceremoninë shpërblyese “BRIT Awards”.

Të mërkurën më 28 prill, organizatorët e kësaj ngjarjeje e bënë të ditur lajmin se ylli i hitit “Drivers License”, i është shtuar listës së performuesve të ceremonisë e cila mbahet më 11 maj.