Showbiz

Aktorja Natalie Dormer është bërë nënë për herë të parë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja 39-vjeçare, Natalie Dormer e ka sjell në jetë një vajzë në muajin janar të këtij viti.

Dormer dhe partneri i saj David Oakes, me të cilin është në lidhje nga viti 2019, në fshehtësi të plotë dhe larg syrit të publikut e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë.