Showbiz

Billie Eilish thekson format trupore për herë të parë në revistën “British Vogue”

 

Ylli i muzikës, Billie Eilish, debutoi me një pamje krejtësisht tranformuese në ballinën e revistës “British Vogue”.

Në fotosesionin për numrin e muajit qershor të revistës prestigjioze të modës, Eilish e cila tani është bionde, i veshi disa korsetë, funde prej materialit latex dhe veshje të tejdukshme, që janë një ndryshim drastik nga stili i saj i zakonshëm. Fotografitë mjaft unike dhe artistike u realizuan nga fotografi i njohur, Craig McDean.