Showbiz

Rita Ora ndryshon stilin e flokëve, flitet për një lidhje të re dashurie

 

Rita Ora, ka shije të paparë për stil dhe kurrë nuk frikësohet ta shpërfaqë. Të enjten, këngëtarja britanike me prejardhje kosovare është shfaqur me një kostum me vlerë prej 12 mijë e 440 dollarësh nga marka “Chanel”, në ngjarjen për nder të 100-vjetorit të parfumit ikonik francez “No.5”.

Ylli i muzikës pop u shfaq e veshur në të zeza, duke u kombinuar me një palë taka po ashtu të zeza dhe disa qafore nga marka “Chanel”.