Showbiz

Madonna zemërthyer nga vdekja e këngëtarit Nick Kamen

 

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka kushtuar nderime të enjten modelit, aktorit dhe këngëtarit Nick Kamen, hiti më i madh i të cilit ishte shkruar nga ylli i popit.

Kamen, i cili ka rrokur vëmendjen me reklamën e xhinseve “Levi”, ka vdekur gjatë kësaj jave, në moshën 59-vjeçare.