Showbiz

Bebe Rexha e kishte ndryshuar albumin pas infektimit të prindërve me COVID-19

 

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronavirus.

Kantautorja 31-vjeçare kishte menduar se albumi “Better Mistakes” ishte finalizuar në vitin 2019, por pasi prindërit e saj u sëmurën gjatë pandemisë globale, ajo vendosi se ky incizim kishte nevojë për këngë më ritmike dhe energjike.