Showbiz

Forcohen dyshimet se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë rikthyer së bashku

 

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë parë duke kaluar më shumë kohë së bashku.

Një javë pasi ish-çifti është fotografuar në shtëpinë e Jennifer Lopezit në Los Angeles, ajo bashkë me Affleck janë parë në Montana. Burimet thonë se ata janë fotografuar duke vozitur veturën së bashku afër një resorti ku edhe ndodhet shtëpia e Ben Affleckut.