Showbiz

Dokumentari i Princit Harry dhe prezantueses Oprah Winfrey lansohet së shpejti

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Dokumentari disa pjesësh i Princit Harry dhe Oprah Winfreyt, i cili flet për shëndetin mendor, do të shfaqet premierë në platformën “Apple TV +” më 21 maj.

Projekti me titull “The Me You Can Not See”, i cili u bashkë-krijua dhe prodhua nga Duka i Sussexit dhe prezantuesja e njohur amerikane, i trajton çështjet e shëndetit mendor dhe mirëqenies duke u fokusuar në histori të njerëzve të njohur, përfshirë këtu muzikanten e shumeshpërblyer Lady Gaga dhe yllin e filmit “Hillbilly Elegy”, Glenn Close.