Showbiz

Brad Pitt po flirton me aktoren Andra Day, pavarësisht betejës ligjore me ish-gruan Angelina Jolie

 

Aktori i njohur hollywoodian, Brad Pitt, pavarësisht betejës së ashpër gjyqësore me ish-gruan, Angelina Joli, siç duket po gjen kohë për ta shijuar jetën personale.

Ylli i kinematografisë i cili së fundmi e fitoi kujdestarinë e përbashkët të pesë fëmijëve, Pax, Shiloh, Zahara, Knox dhe Vivienne, pas betejës së ashpër dhe të mundimshme të shkurorëzimit nga Jolie, që zgjati pothuajse gjashtë vjet, ai po gjen kohë t’ia kushtojë jetës së re si beqar.