Showbiz

Taylor Swift me rol në filmin e ardhshëm të regjisorit David O. Russell

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës pop, Taylor Swift, i është bashkuar kastës së aktorëve të filmit të ardhshëm të regjisorit, David O. Russell, i njohur për realizimin e filmave të suksesshëm hollywoodian, “Silver Linings Playbook” dhe “American Hustle”.

Sipas mediave të huaja, xhirimet e filmit tashmë kanë përfunduar.