Showbiz

Mark Ronson është fejuar me vajzën e Meryl Streepit

 

Producenti i njohur muzikës dhe ylli i hitit “Uptown Funk”, Mark Ronson, është fejuar.

45-vjeçari ka vetëm disa muaj që është në lidhje me Grace Gummer, vajzën e legjendës hollywoodiane Meryl Streep, por pasi ajo u fotografua me një unazë diamanti në gisht, Ronson vendosi ta konfirmojë lajmin se i ka propozuar martesë të dashurës së tij.