Showbiz

“Midnight in the Switchgrass” filmi që e bashkoi çiftin Fox dhe Kelly

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Është publikuar traileri i parë i filmit “Midnight in the Switchgrass” në të cilin luan çifti i njohur i showbizit, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly.

Fox, e cila është në lidhje romantike me Kellyn nga viti 2020, për herë të parë e kishte takuar këngëtarin e shndërruar në aktor, në sheshin e xhirimeve të këtij filmi të zhanrit triler, ku luajnë edhe aktorët Bruce Willis dhe Emile Hirsch.