Showbiz

“The Birthday Cake” filmi i ri i yjeve Ewan McGregor dhe Shiloh Fernandez

 

“The Birthday Cake” titullohet drama kriminalistike e cila vjen me regji të Jimmy Giannopoulos, dhe skenar të shkruar nga vet regjisori, skenaristi Diomedes Raul Bermudez dhe aktori Shiloh Fernandez.

Me këtë projekt, Giannopoulos e shënon debutimin si regjisor i filmave të metrazhit të gjatë, pas një karrierë si regjisor i filmave të shkurtër dhe videoklipeve muzikore të yjeve të njohur, si Miley Cyrus, A$AP Rocky, Kid Cudi dhe të tjerë.