Showbiz

Gwen Stefani e Blake Sheltoni do të martohen këtë verë

 

Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë fejuar në tetor të vitit 2020 pas afro pesë vjetësh në lidhje, ndërkohë që çifti i famshëm kanë planifikuar që në fund të kësaj vere të kurorëzojnë dashurinë edhe me martesë.

Dy muzikantët e famshëm amerikanë, thuhet se e kanë shtyrë deri më tani ceremoninë e martesës në pritje që të lehtësohen masat anti-COVID, ashtu që të mund të ftojnë në dasmën e tyre njerëzit që duan.