Showbiz

Ciara thotë se u dashurua në shikim të parë me bashkëshortin e saj

Foto: AP
 

Ciara dhe bashkëshorti i saj, Russell Wilson kanë bërë të ditur se këtë vit do të festojnë pesë vjetorin e martesës, duke treguar se ishin dashuruar në shikim të parë.

Këngëtarja e hitit “Goodies” dhe lojtari amerikan i bejsbollit kanë së bashku dy fëmijë, një vajzë 4-vjeçare të quajtur Sienna dhe djalin 10-muajsh, të quajtur Win.