Showbiz

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

 

Këngëtarët e njohur shqiptarë Alban Skenderaj dhe Elgit Doda, kanë publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar "Parasja ime 2". Kjo sipas tyre është pjesa e dytë e kësaj kënge, ku të parën e kishin lansuar më 10 qershor të 2020-s.

Ky projekt muzikor është i titruar në gjuhë angleze.