Showbiz

Victoria e quan “baba të dashur” David Beckhamin

 

Victoria Beckham, Holly Willoughby dhe Rochelle Humes ishin disa prej të njohurve që e kanë festuar të dielën Ditën e Baballarëve në mediat sociale.

Victoria, 47-vjeçare, ka ndarë një fotografi me babanë e saj Anthony Adams, ku dyshja shihet e përqafuar në prapaskenën e një prej koncerteve të grupit “Spice Girls” më 1994 dhe e ka befasuar bashkëshortin e saj me balona, për ta rikujtuar të kaluarën e tij në futboll.