Showbiz

Rita joshëse në fustanin veror

 

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është shfaqur e lumtur teksa shijonte motin e mirë në Hollywood.

Krijuesja e hitit “Bang” kishte të veshur një fustan veror në ditën kur i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi, theu heshtjen për puthjen e famshme me Orën dhe aktoren Tessa Thompson.