Showbiz

Rita Ora po planifikon që ta rrisë sigurinë në shtëpinë e saj

 

Rita Ora është duke bërë plane për të rritur sigurinë në shtëpinë e saj në Londër, në përpjekje për tu ndjerë më e qetë.

Siç raporton Mail Online, këngëtarja nga Kosova po mendon që të rrisë sigurinë në vilën e saj e cila kap vlerën e 8 milionë funteve. Kjo do të bëhet pas ngjarjes së vitit 2015, kur hajnat kishin thyer shtëpinë e saj dhe kishin vjedhur nga aty gjëra në vlerë prej rreth 200,000 funtesh, derisa vetë Rita në ato momente ndodhej një kat më sipër duke fjetur.