Showbiz

Rita Ora e Taiki Waititi bëjnë daljen e parë publike si çift

 

Ndonëse shpeshherë janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit, këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, dhe regjisori i famshëm Taika Waititi kurrë më parë nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre.

Megjithëkëtë, këngëtarja me famë botërore dhe regjisori kanë realizuar daljen e parë publike në një ngjarje që Ora e organizoi me rastin e 4 Korrikut.