Showbiz

Jennifer Lopez do të koncentrohet në filma e seriale

Foto: AP/Associated Press
 

Jennifer Lopez ka hedhur sytë nga klasikja. 52-vjeçarja ka paralajmëruar se do të fokusohet në prodhimin e serialeve dhe filmave, bazuar mbi katalogun teatral të muzikantëve.

Ky është vetëm një nga projektet e së ardhmes të Jennifer Lopezit, me fokus aktrimin dhe këngën në “new musical”.