Showbiz

Arrestohet këngëtarja Fjolla Morina

 

Është arrestuar sërish, Fjolla Morina.

Këngëtarja besohet se ishte në kërkim nga autoritetet dhe në mëngjesin e së hënës, ajo përfundoi e prangosur nga Policia e Kosovës teksa gjendej në një lokal në kryeqytet.