Showbiz

Rita Ora kërkon recetën e “gjizës me speca”

 

Prindërit e këngëtares shqiptare Rita Ora, Besnik dhe Vera Ora, po shijojnë pushimet verore në bregdetin shqiptar, ndërsa ndalesën e fundit e kanë bërë edhe në Ulqin.

Rita ka treguar gjithmonë se e pëlqen shumë ushqimin tradicional shqiptar. E, Vera përmes një videoje në Instagram ka treguar një prej ushqimeve të preferuara të Ritës.