Showbiz

Kim Kardashiani merr pjesë në promovimin e albumit të ri të Kanye Westit

Foto: AP
 

Kim Kardashian është parë duke mbështetur ish-bashkëshortin e saj, Kanye West të enjten mbrëma, me rastin e lansimit të albumit të tij më të ri në Atlanta.

Kardashian dhe West janë parë së bashku në prapaskenë të stadiumit “Mercedes Benz”, aty ku edhe u bë promovimi i albumit të reperit të famshëm.