Showbiz

Diskualifikohet gjyqtari i divorcit Jolie-Pitt, kishte lidhje me avokatët e aktorit

Foto: AP
 

Një Gjykatë e Apelit në Kaliforni ka skualifikuar një gjyqtar në rastin e Angelina Joliet dhe Brad Pittit, duke i dhënë kështu Joliet një fitore të madhe.

Gjykata është pajtuar me aktoren e famshme hollivudiane se gjyqtari John W.Ouderkirk nuk zbuloi sa duhet marrëdhëniet e biznesit me avokatët e Pittit.