Showbiz

Jennifer Lopezi mbush sot 52 vjet

Foto: AP
 

Jennifer Lopezi feston sot ditëlindjen, duke mbushur 52 vjet jetë.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme amerikane cilësohet si një prej femrave më të bukura në botë për shkak të pamjes së saj rinore pavarësisht moshës.