Showbiz

Agron Llakaj: Aktrimi nuk ka qenë ëndrra ime që nga fëmijëria, ja cila ishte

Foto: KTV
 

Sonte në emisionin “Te Shoqja” ishte i ftuar aktori Agron Llakaj. Aktori ka folur për ëndrrat që kishte si fëmijë, për karrierën dhe familjen.

I pyetur se a ishte aktrimi ëndrra e tij që nga fëmijëria, ai u përgjigj: “ Jo, ëndrra ime nuk ishte aktrimi”