Showbiz

Filmi “Malignant” e sjell në ekran një histori vërtetë të frikshme

 

“Malignant” e mban titullin filmi i ardhshëm amerikan i zhanrit horror, i cili vjen me regji të James Wanit dhe bazohet në një tregim original të shkruar nga Wan, Ingrid Bisu dhe Akela Cooper.

Filmi e rrëfen historinë e një gruaje të quajtur Madison e cila vazhdimisht sheh ëndrra të tmerrshme të vrasjeve, dhe një ditë mëson se në fakt këto vrase po ndodhin me të vërtetë.