Showbiz

Adele mund ta shënojë rikthimin në skenë me një sërë koncertesh në Las Vegas

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Kantautorja e njohur britanike, Adele, mund ta shënojë rikthimin në skenë së shpejti, me organizimin e disa koncerteve në Las Vegas, të cilat planifikohet të zënë vend vitin e ardhshëm.

Ylli i hitit “Hello” besohet se është e gatshme t’i bashkohet listës së legjendave të muzikës që kanë performuar për fansat në Las Vegas, të tillë si Sir Elton John, Mariah Carey dhe Lady Gaga. Ajo do t’i mbajë disa performance në lokacionin e famshëm turistik “Las Vegas Strip”.