Showbiz

Hospitalizohet aktori Bob Odenkirk pas alivanosjes në sheshin e xhirimeve

 

Aktori Bob Odenkirk është dërguar me urgjencë në spital, pas alivanosjes në sheshin e xhirimeve të serialit, “Better Call Saul”.

Ylli 58-vjeçar i kinematografisë ishte duke xhiruar për dramën ku e luan rolin e Jimmy McGillit, ndryshe i njohur me nofkën Saul Goodman, kur përnjëherë i humbi ndjenjat dhe u rrëzua përtokë.