Showbiz

Dua Lipa publikon këngën e re

 

Dua Lipa ka publikuar të enjten këngën e saj më të re. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin tashmë të ndjerë, Pope Smoke.

Kënga titullohet “Demeanor” dhe pritet të shndërrohet në një hit tjetër të këngëtares nga Kosova me famë botërore.