Showbiz

Billie Eilish publikon albumin e dytë

Foto: AP
 

Këngëtarja Billie Eilish ka publikuar albumin e saj të dytë, “Happier Than Ever”.

Ylli i hitit “Bad Guy” e ka bërë publik lajmin nëpërmjet postimit në Instagram të një fotografie nga albumi dhe me një mbishkrim të gjatë.